Anasayfa / KURUMSAL / HAKKIMIZDA

Ekotem Hakkında

Ekotem fabrika

 

EKOTEM Temizlik Ürünleri ismiyle 1995 yılında Avcılarda hizmet vermeye başlayan şirketimiz siz değerli müşterilerimizin de desteği ve talepleri doğrultusunda zamanla geniş bir Endüstriyel Temizlik Ürünü ve Sarf Malzemesi portföyüne sahip olmuştur, sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla 2002 yılında İSTOÇ 27. Adadaki yeni yerine taşınmış ve EKOTEM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ ismiyle, profesyonel satış ve pazarlama ekibiyle, konusunda uzman teknik personeliyle, Müşteri Odaklı kaliteli hizmet anlayışını her geçen gün daha da ileriye taşıyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

EKOTEM,STOX,BEMOL,BALİNS,CORTEX,DEOX Markalarının çamaşır,mutfak,yüzey temizlik ve hijyen alanında otel,hastane,fabrika,plaza,yemek fabrikaları,kurum ve kuruluşlarda endüstriyel hizmet vermektedir.Bina,oda,kat zeminleri için temizlik,cila ve cila bakım ürünlerinin satış ve teknik eğitim hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.Ayrıca kağıt grubu çöp poşetleri,sarf malzeme ve ekipmanları,kat ve temizlik arabaları gibi bir çok ürünün şatış hizmetinide sürdürmektedir.

EKOTEM, endüstriyel temizlik ürünleri sektöründe güveninizin karşılığı olan ürün ve hizmet kalitesine çok önem vermektedir, bu amaçla yılların verdiği sektörel bilgi ve deneyimlerini sizlerle paylaşmakta sektördeki yenilikleri takip ederek sizlere sunmaktadır.

EKOTEM, sahip olduğu kalite ve kaliteli hizmet misyonunu daha uzun yıllara taşıyabilmek ve güveninize layık olabilmek için dürüstlük ilkesinden taviz vermeden, sizlere ve doğaya verdiği önemi yitirmeden, kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

Biz biliyoruz ki siz çok değerlisiniz…

Saygılarımızla...